Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler sinein üretilen elan sade modelleri bile mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının zirya kaymasını hapsetmek sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde eksikli vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonrasında kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri vazıh ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler deri dansında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birçok er dergisinde eksikli vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile taraf almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile başüstüneğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri bile ikrar görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün başüstüneğu denli edepli olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyararlı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri tenha şerha olarak satmanın birlikte birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen makuleı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak ikrar edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye haklı giden seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla ilgili olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık getirmek sinein zirdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse bile omurga mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tenha başına veya bir partnerle her yaşfecir sima aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakılırsa seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakılırsa ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek sinein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde kapalı başüstüneğu sinein satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tabiat vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre kaldırmak, fiillevselliği hakkında bilgelik edinmeden satın kaldırmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek sinein kocaman çaba harcama etmelidirler. Ayrıca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan tuzakışveriş elan kolaylık ve ak olmaya mirladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks canında yaşanan problemlerın tartışılması, lafşulması utanç duygusunu artırdığı sinein ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak ikrar edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Vesair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak ikrar edilmez.

Kadınlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, canına dinçlık dâhil etmek, elan yararlı bir orgazm geçinmek veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir beden sergilemek sinein sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan münasebeti memnu olup çevrimiçi sitelerin antreinde bu uyarı örgülmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sakınmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kocaman vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri tenha şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun tabiat haritasını çıkarmakta enikonu içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakılırsa hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en kolaylık yolu. Ayrıca seks esnasında kaynatmak çok önemli. Zinhar muhabere kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken anlamsızkaldırmak sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız örgün seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek bariyer teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan yararlı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/