MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan aşağı alınlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

üste genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin Amerika, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama günlük yüzlerce saat dinlenerek ülke tarafünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla mimarilarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde vatan haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

üste MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak vatan haricinde bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi mimariyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce lakırtı ettiriyor. Eserin bu denli dokunaklı olduğu bilindiği ciğerin uygulama ve özge sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya eğlenmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lakırtı ettiren uygulama gerçekten görülmeye kadir. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi baki vüruttirilmekte ve kullanıma daha onat bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en çok şekilde özümleme edilmeye çkızılışılmaktadır.

Güneş içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce sima hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en çok şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız ahit uygulamanın puanının ve indirilme rasyoının ne denli şiddetli olduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında gerçekten güzel bir iş çıkarıp insanlara en çok şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur