Üçmebdeak Tarım, ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Olta Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine şık olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. şık aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde besin üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye mebdeladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını muhaliflayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve ekincilik dalünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuştur. Teknoloji ile müşterek vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri üzere ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece ekincilik dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçmebdeak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en uygun hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve tabütüvanlü ölümlü kaynağına ehil olan Üçmebdeak Tarım, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma boy bos sağlayan Üçmebdeak Tarım; sıkışık Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Ruzuşeb inkişaf ve sıfır yanlışlık üretim sistemi, Üçmebdeak Tarım ürünlerinin hem habitat süresince hem de habitat haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin şık ve kararlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yerinde ve mevsuk bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile boşuna kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve verimli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın boşuna olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlıklı lakırtıır ve toprağınızdan daha bir araba sonuç ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha verimli bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en heybetli ihtiyaçları olan azık maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi müstelzim bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha verimli özetlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Tarım olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine duymak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden duymak ve bekleyen bir damperli kamyona evet da kilitsiz küreksiz bir hendek hafriyatsına salmak için münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden duymak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden duymak için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı üzere alanlara salmak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değaksiyontirilebilir ve birsonsuz ataşmanla da genletilebilir. Anne birlikteşenler ekseriyetle hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da tutum ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre oldukça sakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler için tercih edilebilecek birsonsuz üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın alım gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak yarar sağlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Tarım’ın dal yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilim sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması aksiyonlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Tarım olarak Ot Cem Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Olta katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında dikkat etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği mevsim hayvanın benzinü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması müstelzim bütün gıdaları yalnızca seferde alabilir ve daha uygun beslenebilir. Olta karmanın mimarilması hayvanın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek daha uygun beslenmesine böylece daha bir araba randıman almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Olta Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Tarım olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu üzere en üst kur kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı ensesi kalın ve verimli bir zirai üretim için heybetli avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı için önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha uygun durumlara gelmesi için zirai ihracat noktasında Üçmebdeak Tarım olarak bütün çdüzenışanlarımızın katkısıyla müşterek
Üçmebdeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/