Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme akçe sistemi ile Ödeme yapmak talip eşhas, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş ustalıklemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun kenarı sıra iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla bile gerçekleştirilebilir. Bu ustalıklemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği sarih mevcut itibar kartları ara buluculığı yardımıyla olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi yardımıyla Satılarda Arkaış Soruşturma
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden mevcut müstehlik gruplarının alışbilgiş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının itibar ve vezneci ekeı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı yeğleme ederken itibar ekeı ve vezneci ekeı sıfır eşhas ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek alışbilgiş yamayı yeğleme paha.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla koca ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazısı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini içmek lüzum. Kısaca kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi zemin alan e- kâr firma bölgeleri ulaştığı nişane kitleye bir yeni grup elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satışlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine zemin vererek, nişane kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda elan çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma