OKX, kullanıcı deneyimi, varlık emniyetliği, hareketli aplikasyon ve canlı hamil deneyimi olan en itimatlı kripto borsaları ortada arz allıkır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı hamil sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Dizge başarımı açısından son basamak âlâ bir platform olan OKEX, bu özelliği sebebiyle piyasanın cümbüşlü başüstüneğu dönemlerde birlikte herhangi bir donma evetşamaz. OKX itimatlı mi? sorusuna karşılık olabilecek hareketli uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen platform, güvenlik katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek derunin tanıtma kartı doğrulaması edinmek zorundadır. AML politikalarına için eylem eden borsa, faaliyet gösterdiği ülkelerin kanunlarına munis şekilde eylem değer. OKX kripto borsası itimatlı bir borsadır. Çoklu kıstak desteği sunması sebebiyle birbir hayli ülkeden yatırımcının rahatlıkla kullanabilmesi, platformun itimatlı bir yer olduğunu gösterir. Tarafsız kripto vakıf borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX değerlendirme raporlarında A güvenlik sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların hunıtlanması ve pot ödülü kategorilerinde sükselı bir isim olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Kanuni mı? OKEx (OKX), global ölçekte faaliyet gösteren bir kripto vakıf borsasıdır. Faaliyette başüstüneğu tüm ülkelerde ülkelerin kanunlarına munis şekilde eylem etmektedir. Türkiye’bile bile çok sayıda kullanıcısı bulunan borsa, kullanıcılarının tam olarak muamelat yapabilmeleri derunin tanıtma kartı doğrulaması şpeşı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, jurnal çilk teşrin limiti ve vakıf yatırma kısıtlaması ile karşı içinya kalmaktadır. OKEx’e çehre Bilgilerini Atfetmek Itimatlı mi? çehre doğrulaması, dijital birbir hayli uygulamada istenen bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve itimatlı kripto vakıf borsalarında bu şpeş aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin bel kemiği sebebi; uğursuz vakıf aklama ve yıldırıü finanse ika taksiratı ile mücadele geçirmek ve kullanıcı varlıklarını güvence şeşna vira etmek amacıyladır. OKX çehre Bilgilerini Paylaşır mı? çehre bilgileri şu demek oluyor ki zatî veriler, OKEx tarafından özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şilenmeıslarla paylaşılması durumu güfte konusu bileğildir. Fakat müddeiumumilik hükümı ile incelenmeye allıkınması gereken kişilerin bilgileri, OKEx tarafından sadece müteallik birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük ettiği kripto paralar, 2009 seneından beri genel ağ teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir tahaccüm kez ettiler. Günümüzde, cihan çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer dijital varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok yetişkin katkı elde etmiştır. Çok sayıda ünlü nüfus Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde olduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin yetişkin bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “finans genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve global finans sistemini yeni baştan yapım ika potansiyeline mevla olduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gelgel-satım meselelemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global iktisat üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına inanıyoruz. İnovasyonlarımızı sürdürmek, müşteri deneyimi yerında kendimizi imar etmek ve dünyayı bileğmeseletirecek şeyler serarmak derunin çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet hep önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve henüz birbir hayli gelişmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve hareketli aplikasyon vasıtasıyla dijital varlık meselelemleri derunin emniyetli, istikrarlı ve itimatlı bir platform esenlar. Başkaca, sektördeki en âlâ allık-sat deneyimini çıkarmak derunin müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine için ürünler yaratıyor ve geliştiriyoruz.

okx kayıt