Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında arsa almasının en önemli nedenlerinden biri tıngır ile (UC yöntemiyle) dubara süresince hileışveriş strüktürlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle dubara dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışveriş yapabilmek dâhilin oyuna online yöntemlerle tıngır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışveriş yapabilmek o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu çalışmalemler dolar kuru üzerinden muamele strüktürldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda elan lüks tabanca gücü gibi hilelere kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini hane ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan yararlı oynamanızı sağlayacak fakat haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere arsa verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de arsa verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular dubara içerisinde arsa kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değçalışmatirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında arsa kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen dubara strüktürmcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler tarafından bu model hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak dâhilin kesiksiz yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her vakit bir hız bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arsa kayran duvarların arkasını görme özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında veya oyunda arsa kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu ayak oyunu sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot bir numara lügat gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, uğur sarmak veya bir nesneyi nişan sarmak mealına gelirken Bot kelimesi, bir çalışmain otomatik olarak strüktürlması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al