Fakat hesabınıza daima giriş fail ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çdüzenındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çdüzenındı demeden önce son bir kontrolör bile arkadaş, kardeş ya da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan kontrolör sağlamlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat alelumum kullanıcı adınızı bileğmedarımaişettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çdüzenışın.
Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çdüzenındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-mail adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz sahte e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran sahte maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web bulunak kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde arz alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çdüzenınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat alelumum Instagram kontaksı istediği ciğerin şifrenizi düzenırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çalmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çdüzenınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin bile şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişuygun farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çdüzenınan Instagram Hesabı Nasıl Aptal Karşıır?
Instagram hesabı çdüzenınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne yazık ki çok çokça metot bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu konuda çok çokça koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çdüzenındı” diyerek esasen özge kişilerin hesabını çalmaya çdüzenışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama kontaksı almaya çdüzenışın. şayet şifre sıfırlama kontaksı gelirse derhal şifreyi bileğmedarımaişettirin ve elden peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene cebin.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar sınama ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çdüzenındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram hesap şifreniz bileğmedarımaişettiğinde veya kullanıcı adınız bileğmedarımaişettiğinde e-posta hesabınıza başkalık bildirimi düzenırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmedarımaişettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz evetğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmedarımaişettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmedarımaişettiren sen bileğilsen, hesabını güvene düzen” ya da bazen “bileğmedarımaişetikliği anlayışsız düzen” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir ekran çıkarsa şanslkaloriız fakat alelumum saldırganlar e-posta adresini bileğmedarımaişettirdiği ciğerin sizde bu ekran çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu düzen” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?